Настоятель Душпастирства

 

о. Ігор Ранця

 

 

Духовна освіта:

Священиче рукоположення: 29 березня 2015 року (Львівська архиєпархія)

Прийняття на служіння до Паризької єпархії: 10 січня 2017 року (терміном на 5 років)

Призначення у Венсенське душпастиство: 7 січня 2018 року (благословення на служіння);  6 жовтня 2018 (декрет про призначення душпастирем)

Інші служіння в єпархії